Obec Ďurčiná

Oznámenie o konaní volieb do poradného výboru spoločnosti Služby obce Ďurčiná, s. r. o. , R.S.P.

OZNÁMENIE O KONANÍ VOLIEB DO PORADNÉHO VÝBORU SPOLOČNOSTI REGISTROVANÉHO SOCIÁLNEHO PODNIKU SLUŽBY OBCE ĎURČINÁ, S. R. O.

Vedenie spoločnosti  Služby obce Ďurčiná, s. r. o., ako registrovaný sociálny podnik oznamuje obyvateľom obce Ďurčiná, že dňa 20.06.2022 sa uskutočnia voľby do poradného výboru registrovaného sociálneho podniku, ktorého kompetencie vymedzuje § 9 zákona č. 112/2018 Z. z. Zákona o sociálnej ekonomike a sociálnych podnikoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení a upravuje interný dokument spoločnosti č. 01/2020.

Vo voľbách do poradného výboru má právo kandidovať každý obyvateľ obce, v ktorej je umiestnená prevádzka, ak je občanom Slovenskej republiky alebo cudzinec, ktorý má trvalý pobyt v obci, má viac ako 18 rokov, nemá záznam v registri trestov a nie je pozbavený spôsobilosti na právne úkony.

Kandidáti na člena poradného výboru môžu podávať písomné prihlášky v sídle spoločnosti na adrese Služby obce Ďurčiná, s. r. o., budova obecného úradu – Ďurčiná 77  do 20.06.2022 do 11,30 hod.

Prihláška kandidáta musí obsahovať:  meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, zamestnanie, telefonický kontakt, adresa trvalého pobytu (obec; ulica; číslo domu).

Zoznam dokladov, ktoré treba pripojiť k prihláške do výberového konania: - údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov SR,

- vlastnoručne podpísané čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,

- súhlas na použitie osobných údajov pre potreby uskutočnenia volieb do poradného výboru registrovaného sociálneho podniku v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. Zákona o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Zvolený kandidát sa stane 1 z 3 členov poradného výboru, ktorý si v tajných voľbách výberu zamestnanci registrovaného sociálneho podniku na funkčné obdobie 5 rokov.

v. r.

Mgr. Martina Bohušová, konateľ spoločnosti